Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«grudzień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Prezydent Marcin Witko zabrał głos w sprawie maila z pogróżkami „Zadźgam Cię jak Adamowicza”

Kilka dni temu informowaliśmy na łamach portalu Format3A o mailu z groźbami pod adresem prezydenta miasta Marcina Witko.

„Zadźgam cię, jak Adamowicza”, „Długo nie pożyjesz”, „Pożegnaj się z rodziną” – prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko wraz z prezydentami innych dużych miast otrzymali wulgarne maile z pogróżkami.

Policja ustala autora anonimu, jaki na swoją skrzynkę mailową otrzymał kilka dni temu prezydent Tomaszowa Marcin Witko. O groźbach zawiadomiona została również prokuratura.

Dziś prezydent za pośrednictwem portalu społecznościowego zabrał w tej sprawie głos, poniżej cytujemy w całości słowa prezydenta miasta 

Z nienawiścią w mojej pracy niestety spotykam się dość często. Czasami są to anonimy, innymi razy obraźliwe komentarze w mediach społecznościowych. Bywa i tak, że dotykają moich najbliższych. Pierwszy raz jednak ktoś życzy mi śmierci. Może gdyby nie tragiczne wydarzenia z ostatnich lat, potraktowałbym te wiadomość jak inne. Dziś obawiam się jednak, że ktoś może spełnić te groźby, zwłaszcza że mam wrażenie, że jest ciche społeczne przyzwolenie na takie traktowanie osób pełniących funkcje publiczne. To widać po reakcjach niektórych ludzi na różnych stronach internetowych. Zawiadomienie o groźbach karalnych zostało zgłoszone odpowiednim służbom i mam nadzieje, że staną one na wysokości zadania, że będziemy mogli bezpiecznie czuć się wykonując swoją pracę. Muszę jednak zaznaczyć, że dostaje też od mieszkańców, ludzi masę pozytywnej energii i wsparcia. Wiele ciepłych słów, które pomagają w tych trudniejszych chwilach. Bardzo za nie wszystkim dziękuję, to dla mnie naprawdę nieoceniona pomoc w pracy na rzecz naszego miasta. Ta pozytywna energia pozwala cały czas realizować wyznaczone cele

Prezydent Marcin Witko

„Zadźgam cię jak Adamowicza”. Prezydent Marcin Witko dostał maila z pogróżkami

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook