Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Prezydent Marcin Witko zabrał głos w sprawie protestów i nie tylko!

Kilka minut temu prezydent miasta Marcin Witko umieścił wpis na swoim profilu portalu społecznościowego, wpis ten umieszczamy w całości poniżej:

 

Szanowni Mieszkańcy,

chce Wam bardzo podziękować za to, że protesty w Tomaszowie przebiegają w pokojowej atmosferze, że nikt nie odpowiada na apele nieodpowiedzialnych osób nawołujących do agresji. Każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów – proszę Was tylko o zachowywanie ostrożności, spływające do mnie pandemiczne informacje nie są optymistyczne, uważajcie w tym czasie szczególnie na osoby słabsze, to one są najbardziej zagrożone, dla nich COVID jest śmiertelny.
Nie mogę się pogodzić z tym, że w tak szczególnym czasie wzbudza się pełne negatywnych emocji niepokoje społeczne, nawołuje do agresji. Naszym priorytetem powinna być teraz walka z pandemią. Nie ze sobą.
Chce Wam też powiedzieć, że jestem za przywróceniem kompromisu. Nie można zmuszać kobiet do rodzenia martwych dzieci. Mam w swojej rodzinie taki przypadek… kobieta zdecydowała się na poród, co jest godne podziwu. Tyle cierpienia co widzieliśmy… nie można do tego zmuszać. Nikt się nią nie interesował, nie miała pomocy psychologicznej, dochodziła do siebie lata, a decyzja o kolejnej próbie zajścia w ciąże była okupiona ogromnym strachem. W całej tej sytuacji miała na szczęście wsparcie w mężu – ale wiemy, że często bywa tak, że kobieta z tym wszystkim zostaje sama.

Dlatego jestem za kompromisem. I kończąc, proszę Was jeszcze raz – dbajmy o najsłabszych. Silni przechorują COVID lepiej czy gorzej, dla słabych to jest śmiertelne zagrożenie.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook