Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Prezydentem Tomaszowa Mazowieckiego ponownie Marcin Witko

We wczorajszych wyborach na prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego ponownie zwyciężył Marcin Witko, odniósł sukces już w pierwszej turze głosowania. Na drugim miejscu uplasowała się Barbara Klatka, a trzeci wynik osiągnął Piotr Kucharski. Czwarte miejsce zajął Adrian Legęncki.

Wynik tych wyborów na pewno ma duże znaczenie dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Decyzje podejmowane przez prezydenta mają wpływ na życie codzienne miasta i jego mieszkańców. Dlatego tak istotne jest, aby wybrać odpowiednią osobę na to stanowisko.

Marcin Witko będzie miał teraz możliwość kontynuowania swojej pracy na rzecz rozwoju miasta i poprawy warunków życia jego mieszkańców. Jego zwycięstwo oznacza również zaufanie wyborców do dotychczasowych działań i planów, które realizował jako prezydent.

Jednocześnie pozostali kandydaci również zasługują na uznanie za udział w wyborach i zaangażowanie w walkę o to stanowisko. Każdy z nich miał swoją wizję rozwoju miasta i chciał działać na jego rzecz.

Warto teraz skupić się na przyszłości Tomaszowa Mazowieckiego i wspierać decyzje, które będą służyły wszystkim mieszkańcom. Miejmy nadzieję, że nowa kadencja prezydenta Witko przyniesie dalszy postęp i dobrobyt dla miasta.

Agnieszka Podwysocka

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook