Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Projekt sołtysa sołectwa Spała w ramach budżetu obywatelskiego

Zapraszamy do głosowania na projekt W242 pt. „Szlakiem odkrywcy – czyli z turystyką za pan brat!” – promocja walorów turystycznych województwa łódzkiego,  złożony przez sołtysa sołectwa Spała.

Projekt dotyczy zorganizowania wycieczek przyrodniczo – kulturowych. W ramach przedsięwzięcia planowany jest darmowy przejazd dla uczestników projektu z Łodzi do Spały, za pośrednictwem kolei. Do zwiedzania planuje się dwie wypoczynkowe miejscowości województwa łódzkiego – Spałę  i Inowłódz. Po opuszczeniu pociągów na uczestników będzie czekał przewodnik. Zapewniony będzie transport ze Spały do Inowłodza. Tematy wycieczek będą omawiać ochronę bioróżnorodności, funkcje ekosystemów, florę i faunę, formy ochrony środowiska naturalnego oraz zabytki kulturowe w lokalnej społeczności, jak również inwestycje proekologiczne. Dodatkowo będzie możliwość uczestniczenia w konkursie fotograficznym. Fotografie znajdą się w albumie pn. „Spała i Inowłódz  w obiektywie turysty województwa łódzkiego”.

Głosowanie ONLINE

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook