Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Przysięga Wojskowa IV turnusu Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej

Przysięga Wojskowa IV turnusu Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej była niezapomnianym wydarzeniem, które odbyło się 1 czerwca w Inowłodzu. Dla żołnierzy tego turnusu był to bardzo ważny dzień, pełen podziękowań dla dowódców i instruktorów za ich trud i zaangażowanie w przygotowanie do służby dla dobra Rzeczypospolitej Polskiej.

Przysięga wojskowa to moment, który zdarza się tylko raz w życiu i jest pełen emocji zarówno dla żołnierzy, którzy ukończyli szkolenie podstawowe, jak i dla ich rodzin. To symboliczne zobowiązanie do oddania służby dla Ojczyzny, do oddania siebie dla dobra wspólnego.

Żołnierze, stojąc uroczyście na placu apelowym, składali przysięgę z determinacją i dumą. To był czas wzruszeń, ale też radości z pokonanych trudności i osiągnięć. Dla wielu z nich było to spełnienie marzeń i celów, które sobie wyznaczyli.

Dla Polski to moment dumy z młodych ludzi, którzy gotowi są poświęcić się dla obrony kraju. Przysięga wojskowa to nie tylko słowa, to zobowiązanie, które towarzyszyć będzie żołnierzom przez całą ich służbę.

Dla żołnierzy IV turnusu DZSW ten dzień był wyjątkowym przeżyciem, które na zawsze pozostanie w ich sercach. Teraz czas na dalszą służbę, na pełnienie obowiązków i na rozwijanie się w roli obrońcy Ojczyzny. Życzymy im powodzenia i bezpiecznej służby!

Fot. 25BKPow
Galeria zdjęć TUTAJ

Agnieszka Podwysocka

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook