Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rodzinne Zakończenie Sezonu Tanecznego – Studio Tańca Michała Gawlika

Studio Tańca Michał Gawlik to miejsce, gdzie pasja do tańca łączy ludzi w przyjaźni. Szkoła mieści się na Tkackiej 1/3, a kursanci rozwijają swoje umiejętności pod okiem zawsze uśmiechniętego instruktora w komfortowej atmosferze. Zajęcia i warsztaty taneczne pozwalają na naukę i doskonalenie techniki.

6 lipca 2024 roku odbyło się Rodzinne Zakończenie Sezonu Tanecznego, podczas którego kursanci mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Publiczność była zachwycona występami, a indywidualna atmosfera Święta Tańca sprawiła, że wszystkie grupy były pełne entuzjazmu. Panie Seniorki stawiały pierwsze kroki, a grupa Ladies Latino błyszczała energią od słonecznej samby, przez energetyczny reggaeton, aż po zmysłową bachatę. Wysoki poziom nauczania w Szkole Tańca Michała Gawlika został potwierdzony przez zaangażowanie i talent każdej grupy.

Zakończenie sezonu nie było tylko okazją do pokazania efektów pracy kursantów, ale również do podsumowania. To miejsce, gdzie pasja łączy ludzi i tworzy społeczność taneczną, a wzajemne wsparcie jest nieodłącznym elementem tego środowiska. 

Znakiem rozpoznawczym społeczności Studio Tańca Michał Gawlik oprócz firmowych koszulek, jest uśmiech i niesłabnąca energia do zabawy. Warto było tam być.

A w nowym sezonie, rozpoczynającym się we wrześniu, oprócz obecnych kursów, planuje też kilka niespodzianek, które Michał na razie zachowuje dla siebie.

Agnieszka Podwysocka

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook