Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«październik 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rokiciny. Bezpieczeństwo dzieci

Bezpieczeństwo dzieci – prelekcja przeprowadzona przez KRUS dla dzieci w czasie ferii
W dniu 25.01.2017 r. na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Rokicinach odbyło się spotkanie z pracownikami PT KRUS w Tomaszowie  Maz. p.  Anną Gawarzyńską i p. Magdaleną Olech.

Panie przeprowadziły pogadankę instruktażową dotyczącą wiedzy o zagrożeniach wynikających z udziału dzieci i młodzieży w  gospodarstwie domowym. Poruszyły także temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Uczestnikami spotkania była grupa dzieci uczestnicząca w zajęciach feryjnych w GOK-u. Zaprezentowany edukacyjny film animowany „Rodzina Porażków” z pewnością dostarczył uczestnikom wiedzy, ale też pokazał skutki niebezpiecznych sytuacji, których uczestnikami mogą być najmłodsi. Na zakończenie spotkania panie przeprowadziły konkurs wiedzy dotyczący zaprezentowanych treści.

Laureatami konkursu zostali: Blanka Persanowska, Jan Szulc i Wiktoria Cieplucha.
Każdy uczestnik spotkania otrzymał nagrody ufundowane przez TK KRUS w Tomaszowie Maz.
Spotkanie to było bardzo interesujące i pouczające dla dzieci ze względu na tematykę – bezpieczeństwa, która jest niezwykle istotna dla nas wszystkich.

Źródło rokiciny.net

 
 
 
 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook