Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rozważania Marka Leszczyńskiego – wystawa fotografii [filmy, zdjęcia]

W sobotę o godz. 18.00 w  Galerii Simcinów Anny i Jarosława Luterackich w Inowłodzu, odbył się wernisaż wystawy fotografii Marka Leszczyńskiego zatytułowany Rozważania – ABAK.

Marek Leszczyński z zawodu leśniczy, twórca i wieloletni organizator Festiwalu w Krajobrazie, który odbywał się w Inowłodzu. Z zamiłowania muzyk, poeta i fotografik. Współtwórca zespołu Atman, od 2000 r. współtwórca zespołu Pathman. Od kilku kadencji również radny Gminy Inowłódz.

– W fotografii nie wszystko jeszcze zostało powiedziane – mówi Marek Leszczyński autor wystawy. – Po kilku latach fotograficznej abstynencji jako formy artystycznej wypowiedzi sięgnąłem do prowokującego mnie od jakiegoś czasu eksperymentu. Tak powstał cykl fotografii „rozważania” będący efektem użycia przewrotnej techniki, finalnie ukazujący coś odmiennego od tego czego oczekujemy od fotografii. 

Autor przyznaje, że od marca do czerwca tego roku czas sprzyjał aby zanurzyć się głębiej w siebie oraz środowisko, w którym spędza najwięcej czasu, czyli las. Tu głównie tworzył swoje fotografie do wystawy. 

Goście z zainteresowaniem oglądali prezentowane na wystawie zdjęcia, ujęcia spontaniczne, tętniące życiem, naturalnością, i chociaż czasem nieostre, poruszone, to rozczulająco prawdziwe. Autor przyznał, że zdjęcia wykonał aparatem cyfrowym bez obróbki komputerowej, filtry jakie zastosował to m.in., woda, folia, szkło. 

A czemu ABAK? Tego dowiecie się z materiału filmowego…

Wystawę można oglądać do 31 sierpnia – Galeria Simcinów, pl. Kazimierza Wielkiego 21A.

Wernisaż Marka Leszczyńskiego "rozważania"

Opublikowany przez Format3A Sobota, 8 sierpnia 2020

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook