Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ruszył lokalny Klub Konfederacji w Tomaszowie Mazowieckim

Dziś, 11 sierpnia w całej Polsce ruszyły Kluby Konfederacji. Klub Konfederacji ruszył również w Tomaszowie Mazowieckim. Z tej okazji dziś w hotelu Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa z udziałem Adriana Sęka lider Klubu Konfederacji w Tomaszowie Mazowieckim i Andrzeja Fąka Prezesa Koła Ruchu Narodowego w Tomaszowie Mazowieckim.

Liderzy zapowiedzieli budowanie struktur na terenie powiatu tomaszowskiego przez lokalne Kluby Konfederacji. Kluby konfederacji nie będą jednak przypominały struktur, które są w jakiejkolwiek partii politycznej. Ich członkowie nie będą wypełniali deklaracji członkowskich do Konfederacji, ani wpłacali składek, czy oczekiwali na partyjną legitymację. Kluby będą powstawały oddolnie, zakładać je będą zainteresowani działalnością sympatycy. Do założenia klubu w swojej gminie potrzeba pięciu osób i można to zrobić przez stronę internetową. Po uzyskaniu potwierdzenia Klub może zacząć działać. 

Nie powstaliśmy przy wsparciu wielkich mediów, środowisk wpływu czy na bazie jednorazowego sukcesu. Budowaliśmy nasze środowiska przez lata, by na końcu połączyć siły i stworzyć prawdziwą alternatywę dla układu III RP. Alternatywę zdolną odnieść sukces i zmienić Polskę na lepsze. Teraz przyszedł czas na codzienną pracę od podstaw, w każdym zakątku naszej Ojczyzny. Musimy rozmawiać i przekonywać miliony wyborców do postulatów Konfederacji. Bez Was, bez waszego wsparcia, to się nie uda. Zachęcamy Was, byście wraz z nami stanęli do tej walki! Wspólnie dla Polski! – powiedział Adrian Sęk.

Liderzy poinformowali, że sympatycy partii mogą na razie zapisywać się do newslettera. Wystarczy wejść na stronę www.konfederacja.pl/kluby aby otrzymać na skrzynkę pocztową informację m.in. o ruchu i planach lokalnych Klubów Konfederacji.

Jeśli chcesz dołączyć do Klubu Konfederacji i wspólnie ze mną działać, wybierz klub z liderem czyli ze mną – zachęcał podczas konferencji Adrian Sęk

Klub Konfederacji w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczyna działalność. Konferencja prasowa z udziałem Adriana Sęka i Andrzeja Fąka liderów Klubów Konfederacji

Opublikowany przez Format3A Wtorek, 11 sierpnia 2020

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook