Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

 

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się COVID-19, uruchomiono w Systemie Nabór 2020 nową funkcjonalność, która pozwala Państwu na elektroniczne wysłanie dokumentów (wniosków, oświadczeń) do publicznego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej pierwszego wyboru.

Przypominamy, że:

Wnioski przyjmowane będą od 6 kwietnia 2020 r. do 14 kwietnia 2020 r. 

w wybranej przez siebie placówce pierwszego wyboru.

Dokumenty można składać w następujący sposób:

  1. Elektronicznie – korzystając w funkcjonalności uruchomionej w Systemie Nabór 2020 (zalecane). Prosimy o zapoznanie się z instrukcją dostępną w zakładce Dokumenty.
  2. W wersji papierowej (dopuszczalne tylko w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie ma innej możliwości). W tym przypadku wniosek wraz z załącznikami powinien być włożony do jednej koszulki foliowej lub koperty i przekazany do skrzynek umieszczonych na zewnątrz budynku lub złożony z zachowaniem sposobów i procedur ustalonych oraz podanych na stronach internetowych poszczególnych placówek. W dniu składania dokumentacja nie będzie weryfikowana przez pracownika placówki. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową. Oryginał wniosku wraz z załącznikami należy dostarczyć do placówki w formie papierowej, w terminie 5 dni roboczych od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego.

 

Wszelkich informacji oraz pomocy w wypełnieniu dokumentów udzielać będą telefonicznie pracownicy placówek.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook