Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rzeczyca. Jubileusz 50-lecia pożycia.

W dniu 22 października 2017 roku w gminie Rzeczyca odbyła się uroczystość ZŁOTYCH GODÓW.

Na zaproszenie wójta gminy Rzeczyca Marka Kaźmierczyka, przewodniczącego Rady Gminy Rzeczyca Leszka Kosiackiego i proboszcza Parafii Rzeczyca księdza prałata Henryka Linarcika na uroczystości jubileuszowe przybyli Szanowni Jubilaci wraz z rodzinami.

Jubileusz 50-lecia pożycia związku małżeńskiego obchodziły 4 pary:

1. Państwo Teresa i Józef Karwat

2. Państwo Stanisława i Władysław Kobaccy

3. Państwo Józefa i Mieczysław Pacholczyk

4. Państwo Jadwiga i Stanisław Patuszczyk.

Ze względów zdrowotnych nie wszyscy Jubilaci mogli uczestniczyć w Jubileuszu.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Rzeczycy.

Gości powitała z-ca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Rzeczycy Izabela Olejnik.

Po okolicznościowych przemówieniach, przystąpiono do ceremonii uhonorowania Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. wójt Marek Kaźmierczyk, w towarzystwie przewodniczącego rady Leszka Kosiackiego, udekorował małżonków obchodzących Złoty Jubileusz medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Ponadto zostały wręczone dostojnym Jubilatom pamiątkowe dyplomy i kwiaty oraz złożone gratulacje i życzenia kolejnych lat pomyślności w życiu rodzinnym.

Po tej części uroczystości o godzinie 11.30 w parafialnym kościele w Rzeczycy rozpoczęła się msza z oprawą liturgiczną sprawowana przez Proboszcza Parafii Rzeczyca Księdza prałata Henryka Linarcika. Podczas tej mszy małżonkowie odnowili przysięgę małżeńską.

Kończąc oficjalne uroczystości jubileuszowe z okazji 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego wójt zaprosił Jubilatów i ich rodziny na poczęstunek oraz specjalnie przygotowany na tę uroczystość tort.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook