Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2023 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rzeczyca. Pierwszy Gminny Bal Karnawałowy.

W minioną sobotę, 10 lutego, mieszkańcy gminy świętowali zakończenie karnawału na Pierwszym Gminnym Balu Karnawałowym. Na zaproszenie włodarzy gminy wójta Marka Kaźmierczyka i przewodniczącego Rady Gminy Leszka Kosiackiego oraz Rad Rodziców wszystkich szkół odpowiedziało prawie czterysta osób.

Wypracowany przed trzema laty pomysł na zamianę potańcówki odbywającej się corocznie po Podsumowaniu Wydarzeń oraz połączenie z balem organizowanym przez Radę Rodziców okazał się strzałem w dziesiątkę.  Na terenie gminy nie ma niestety żadnej sali weselnej, toteż i bali się nie organizuje, a chęci do wspólnej zabawy nie brakuje. Chociaż okazało się, że wprowadzenie w życie tego planu, nie jest rzeczą łatwą, to dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób nie jest niemożliwe. Cel balu był prosty – zintegrować jak największą liczbę mieszkańców gminy i zapewnić, aby mógł z niego skorzystać każdy: bogaty i biedny, stary i młody. Na stołach pojawił się skromny poczęstunek w formie przekąsek, a także ciepła zupa. Każda osoba mogła z domu przynieść własne produkty i ubogacić stół na miarę swojego portfela. Dla dzieci zorganizowano w sali gimnastycznej zabawy i tańce, tak aby rodzice, dziadkowie, wujkowie i ciocie mogli bawić się wspólnie. Uczestników bawił zespół COSMO z Łowicza. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych…lub wczesnych porannych.

Gmina gorąco dziękuje wszystkim rodzicom, wspaniałym harcerzom, Małgorzacie Jakubowskiej oraz Agnieszce Przygodzie, Karczmie Staropolskie, Wiesławie Gierach, pracownikom urzędu gminy, ośrodka kultury, ośrodka pomocy społecznej i szkół, pracownikom hali oraz wszystkim niewymienionym z imienia i nazwiska, a którzy zaangażowani byli w organizację za konstruktywne pomysły, pracę i pomoc. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook