Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sami Swoi kolędowali w Twardej [live, zdjęcia]

15 stycznia br. w kościele pw. św. Wacława w Twardej po raz kolejny rozbrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy. A wszystko za sprawą Zespołu Folklorystycznego „Sami Swoi” z Twardej.

Kilka kolęd w wykonaniu zespołu usłyszeliśmy już podczas liturgii mszy św, którą odprawiał tego dnia o. Rafał Rządziński.  Po mszy „Sami Swoi” zaprosili wszystkich na wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie skrzypiec, akordeonu i bębna.

Wspólne kolędowanie zakończyło się już tradycyjnie kolędą „Bóg się rodzi”, którą wszyscy zaśpiewali na stojąco trzymając się za ręce. Po trudnym czasie pandemii należy podkreślić liczny udział mieszkańców zarówno w liturgii jak i w wspólnym kolędowaniu. 

Po mszy zespół udał się na poczęstunek. W pięknie udekorowanej sali Domu Ludowego w Twardej członkowie zespołu przełamali się opłatkiem. Spotkanie Wigilijne, które odbyło się tego dnia, było doskonałą okazją, by Franciszek Szmigiel Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki oraz jego zastępca Sławomir Bernacki mogli wspólnie, wszystkim zebranym, podziękować za trud i ciężką pracę, za szczery optymizm i chęć promowania Gminy Tomaszów Mazowiecki. 

Fragment występu poniżej

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook