Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyBeton się rozlał

Ogromną nierozwagą wykazał się kierowca samochodu ciężarowego  przewożący płynny beton ul. Białobrzeską i dalej Adama. Niezabezpieczony ładunek nie utrzymał się w części bagażowej i wylał na jezdnię. Mieszkańcy ulicy zawiadomili policję i straż pożarną. Na miejscu zjawili się również przedstawiciele zarządu dróg. Kierowca będzie musiał wyjaśnić swoje zachowanie i zapłacić za wyrządzone zniszczenia.

Zaprawa, która była sprzątana przez straż pożarną nie była odpowiednio zabezpieczana i wrzucana w jedno miejsce (jakim mogła być taczka, tylko została wyrzucana mieszkańcom na trawnik pod płot. Kiedy zwróciło im się uwagę, mówili, że sytuacja zagrażająca życiu i kazali zgłosić się do policji w sprawie tego problemu – mówią mieszkańcy ul. Białobrzeskiej.

Fot. od czytelnika, mieszkańca ul. Białobrzeskiej

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook