Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyDla kogo znaki drogowe? – Pytają czytelnicy

Na Waszym portalu w ostatnim czasie ukazał się artykuł o przestrzeganiu znaków drogowych. Zwracamy się więc do Was z kolejnym problemem występującym przy ul. Ogrodowej. Rzecz dotyczy znaku B-36 zakaz zatrzymywania się. Jak widać na zdjęciu niestety ignorowany często przez kierowców. Wielokrotne telefony na policję i straż miejską nie skutkują. Zwróciliśmy się do komendanta Straży Miejskiej z prośbą o interwencję. Niestety od października 2017 do dziś nie mamy odpowiedzi. Poniżej treść listu.

W imieniu części zmotoryzowanej mieszkańców bloku przy ul. Ogrodowej 15/17 w Tomaszowie Mazowieckim zwracamy się już bezpośrednio do Pana Komendanta z prośbą o spowodowanie rozwiązania problemu związanego z notorycznie występującą nieprawidłowością jaką jest parkowanie samochodów na odcinku drogi i części chodnika w niedalekim sąsiedztwie skrzyżowania ulic Ogrodowej i Sterlinga. Powyższa sytuacja bardzo poważnie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców i innych użytkowników tej drogi ze względu na znaczne ograniczenie widoczności podczas wyjazdów z osiedlowego parkingu. Kilkukrotnie telefonicznie wzywany patrol nie zadziałał odstraszająco na osoby tam parkujące, które w dalszym ciągu lekceważą przepisy ruchu drogowego – parkowanie odbywa się ok. 10 m za znakiem o zakazie zatrzymywania i postoju! Nadmieniam, że blok stojący przy ul. Sterlinga ma swój teren prywatny wokół bloku, na którym parkują pojazdy jego mieszkańców. Prosimy o rozpatrzenie problemu i spowodowanie rozwiązania zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Mieszkańcy ul. Ogrodowej

Co dalej? Czas pokaże.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook