Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyNie wyrzucaj śmieci do lasu!

Sezon urlopowy. Więcej podróżujemy, odpoczywamy w plenerze. I niestety przy okazji „produkujemy” śmieci. Znaczna liczba turystów zostawia te śmieci, tam gdzie odpoczywali. Niestety, nie zawsze są w tych miejscach kosze na śmieci i wówczas porzuca się butelki (plastikowe i szklane), puszki,  różne opakowania, resztki jedzenia i inne, gdzie popadnie, w lesie, pod krzakiem na polanie, przez okna samochodu na pobocze drogi.

Czy to możliwe, że w dzisiejszych czasach ludzie nie wiedzą, że te rzeczy rozkładają się latami !! Są szkodliwe dla środowiska, ludzi, zwierząt. To już wiedzą dzieci w przedszkolu i podstawówce. Jestem pewna, że każdy jest tego świadomy, ale ci co to robią liczą chyba  na to, że ktoś to za nich posprząta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zdjęciu głównym Bronisławów, woda z zalewie jeszcze czysta, ale brzeg w dramatycznym, zagrażającym środowisku stanie.

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook