Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyPojemniki na odzież są przepełnione. Ubrania porozrzucane są dookoła.

Ubranie rozrzucone na kilka metrów dookoła pojemnika leży pod gołym niebem przy Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim, mimo tego, że ktoś zostawił je tu dla potrzebujących – denerwuje się czytelnik. – Zdjęcia wykonałem w czwartek. Do poniedziałku nic się nie zmieniło. To skandal!

Problem dotyczy również innych pojemników na terenie całego miasta. Niedawno pisaliśmy o takim samym przy ulicy Ostrowskiego. – Można się tylko domyślać, że kolejne osoby zostawiają niepotrzebne już ubrania pod pojemnikiem, bo jest on już pełny. Wtedy ubrania leżały jeszcze dwa tygodnie zanim je ktoś odebrał.

Przedstawiciele firmy obiecali, że będą regularnie opróżniać pojemniki. jak widać, nie dotrzymują słowa. W związku z tym prosimy o zgłaszanie miejsc, gdzie są takie sytuacje bezpośrednio do nas biuro@format3a.pl

Dopilnujemy, żeby wszystkie zgłoszenia dotarły do firmy, a przy pojemnikach znów panował porządek.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook