Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 0
«styczeń 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

„Spotkanie na leśnej polanie”. Dzień Otwarty w SP nr 12

W piątek 7 lutego 2020r. odbył się Dzień Otwarty w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 pod hasłem: „Spotkanie na leśnej polanie”.

Wszystkie dzieci, zainteresowane edukacją w Szkole Podstawowej nr 12, zostały powitane przez nauczycieli i uczniów, przebranych za elfy. Każdemu „małemu gościowi” wręczono na powitanie samoprzylepne znaczki i kotyliony z wizerunkami ptaków. Dekoracja szkoły podkreślała leśny i zimowy charakter wydarzenia.

Najpierw goście udali się do sali gimnastycznej, gdzie powitani przez P.O. Dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2- panią Ewę Goździk- Szczepańską zostali zaproszeni do obejrzenia inscenizacji słowno-muzycznej „Gniazdo” przygotowanej przez szkolny zespół teatralny „Gadu- gadu”.

Następnie dzieci, podzielone na grupy, miały okazję uczestniczyć w bogatej ofercie zajęć edukacyjnych, m.in. matematyczno-logicznych, językowych, komputerowych, plastycznych czy ruchowych. Mogły również  obserwować zajęcia na pływalni, pokaz siatkarski i jazdy na rolkach w wykonaniu uczniów SP 12.

Po zajęciach rozwijających kreatywność „mali goście” zostali zaproszeni na niezapomniany „leśny bal”, po którym udali się na słodki poczęstunek do sali oddziału zerowego, zamienionej tego dnia w „ptasią kawiarenkę”. Każde dziecko mogło skosztować ciasta i napić się świeżo wyciśniętego soku. W tym samym czasie ich rodzice uczestniczyli w spotkaniu z Dyrekcją Zespołu, podczas którego mogli zapoznać się z ofertą placówki i obejrzeć prezentację multimedialną.

Dodatkowymi atrakcjami dla gości okazały się:

  • pamiątkowe zdjęcia z fotobudki,
  • kalendarze z podobizną dziecka drukowane podczas zajęć,
  • zabawy przygotowane przez Samorząd Szkolny, m.in. malowanie twarzy,
  • stemplowanie wizerunków zwierząt w świetlicy szkolnej.

Zainteresowanie gości wzbudziła także szkolna gazetka wirtualna, umieszczona w holu na parterze, prezentująca aktualności z życia szkoły i ciekawostki edukacyjne.

Zapraszamy serdecznie w progi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2.

źródło: SP 12

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook