Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«listopad 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Spotkanie wielkanocne seniorów [film, zdjęcia]

9 kwietnia 2019 r. członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Maz. spotkali się przy wielkanocnym stole.

Spotkanie wielkanocne Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim

Opublikowany przez Format3A Wtorek, 9 kwietnia 2019

Już nie po raz pierwszy, to liczne grono, gościło w sali „Wiśniowy Sad” przy ul. Wschodniej w Tomaszowie Mazowieckim u rodziny Anny i Cezarego Dębców.

Na spotkanie zaproszono przedstawicieli władz miasta i powiatu, a także zaprzyjaźnione organizacje, stowarzyszenia, instytucje i szkoły.

Program rozrywkowy, przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych nr 1. Uczniowie zaprezentowali utwory muzyczne i pokazy taneczne.

W oficjalnej części spotkania nie zabrakło życzeń od przybyłych gości i wspólnej modlitwy. Wszyscy zasiedli do odświętnie udekorowanych stołów, na których królowały tradycyjne potrawy wielkanocne: żurek, jajka, babki wielkanocne.

Spotkanie wielkanocne Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim

Opublikowany przez Format3A Wtorek, 9 kwietnia 2019

Prezes stowarzyszenia Donata Domańska złożyła ciepłe i miłe życzenia. Życzyła wszystkim szczęścia, poczucia miłości Boga, zrozumienia sensu życia, a także otwarcia serc dla rodziny i innych ludzi.

Ksiądz Grzegorz Chirk przekazał seniorom pięknie świąteczne przesłanie oraz pobłogosławił pokarmy.

Spotkanie wielkanocne jest coroczną okazją do integracji środowiska seniorów, wspólnych rozmów. Świąteczny nastrój, piękne dekoracje, a przede wszystkim serdeczne słowa i wspaniali goście, to wszystko sprawiło, że wielkanocne spotkanie seniorów przebiegało w miłej atmosferze. 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook