Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2024 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Strefa dobrej pogody przed szpitalem onkologicznym NU-MED

Fundacja NU-MED ruszyła z organizacją „Strefy dobrej pogody” – skweru wypoczynkowego dla pacjentów przed Specjalistyczny Szpital Onkologiczny Nu-Med Tomaszów Mazowiecki.

Pomysł na stworzenie miejsca wypoczynku dla pacjentów przed Specjalistycznym Szpitalem Onkologicznym NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim narodził się już kilka lat temu. Celem organizacji „Strefy dobrej pogody” jest stworzenie pozytywnej przestrzeni dla osób zmagających się z problemami własnego zdrowia i ich rodzin. Fundacji zależy również na przełamaniu stereotypu szpitala jako miejsca smutnego, nudnego, szarego, źle kojarzącego się.

Pula środków jaką Fundacja NU-MED wspólnie ze Szpitalem onkologicznym NU-MED przeznaczy na organizację strefy wypoczynkowej wyniesie prawie 40 000 zł. Dodatkowo Fundacja NU-MED wzięła udział w konkursie grantowym organizowanym przez Fundację Orlen pod hasłem „Moje miejsce na Ziemi” i wygrała grant o wartości 15 000 zł na doposażenie skweru.

Na skwerze znajdą się wygodne ławeczki, powstanie również drewniana altanka z zadaszeniem i miejscami siedzącymi do odpoczynku. Ze środków uzyskanych z grantu od Fundacji Orlen zakupione zostaną stoły parkowe do gier oraz dekoracyjne donice z nasadzeniami.

Do pomocy przy organizacji skweru zaangażowali się również pracownicy Szpitala onkologicznego oraz wolontariusze Fundacji NU-MED.

Prace nad realizacją projektu potrwają do 15.11.2023 r., w związku z tym mogą pojawić się utrudnienia w ruchu na parkingu przed Szpitalem onkologicznym.

 
 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook