Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Studniówka uczniów klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim

Studniówka to jedno z kluczowych wydarzeń w życiu uczniów klas maturalnych. 20 stycznia 2024 roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, uczestniczyli w balu maturalnym. Wydarzenie to odbyło się w sali Ranczo Stefanów, które znajduje się w gminie Poświętne.

Na balu gości powitała dyrektor szkoły Ewa Męcina. Wśród zaproszonych gości byli także Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego oraz Beata Stańczyk – Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim.

Rozpoczęcie studniówki było wyjątkowe tradycyjnie odtańczono polonezy, młodzież przygotowała swój własny utwór do muzyki z filmu „Pan Tadeusz”. To było naprawdę magiczne i emocjonujące.

Bal studniówkowy był nie tylko częścią świetnej zabawy, ale także podsumowania całego wystąpienia nauki w liceum. To był moment, kiedy uczniowie mogli się odprężyć i celebrować swoje wystąpienie. Było widać, jak bardzo są dumni z siebie i z tego, co osiągnęli przez te lata.

Studniówka to czas wspólnego świętowania i radości. Do chwili, kiedy młodzi ludzie rozpoczynają nowy etap w swoim życiu. Bal był pełen emocji, zabaw i tańca. To był wieczór, który na pewno na długo zostanie w ich pamięci.

Fot. Joanna Sztymelska – Starostwo Powiatowe

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook