Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Studniówka uczniów klas maturalnych ZSP nr 2

W sobotę, 29 stycznia 2022 roku, w Restauracji Janosik, odbyła się studniówka uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim.

Studniówka, bal studniówkowy, to jest również taki czas, w którym bardzo chciałabym podziękować wszystkim nauczycielom za codzienną pracę na rzecz naszych młodych, bardzo młodych tomaszowian. Kształtujecie Państwo postawę młodego człowieka. To jest kształtowanie postaw na całe życie, na to życie dorosłe, Każdego dnia staracie się przekazywać maksymalnie dużo wiedzy, która będzie procentowała w dorosłym już życiu maturzystów, a mam nadzieję, że w przyszłości również studentów. To, co zapamiętujecie, moi drodzy, dzisiaj, będzie tym istotnym elementem, który dla Was będzie przepustką do tego, żeby zajmować kolejne stanowiska, żeby w swoim życiu móc się w pełni rozwijać. Tak że bardzo serdecznie dziękuję nauczycielom.

Mariusz Węgrzynowski Starosta Powiatu Tomaszowskiego

Podobne życzenia przekazała Wacława Bąk – Przewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego i Beata Stańczyk – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej i naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim, która wraz z uczniami tańczyła poloneza. Poloneza do muzyki Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz” rozpoczął w pierwszej parze Jacek Bartosik – dyrektor ZSP nr 2, w drugiej parze Halina Fijałkowska – Wicedyrektor szkoły i w trzeciej Paweł Piotrowski – Wicedyrektor ZSP nr 2.

Na zdjęciu: uczestnicy studniówki uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim, która odbyła się w sobotę, 29 stycznia 2022 roku, w Restauracji Janosik

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook