Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 0
«styczeń 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Superksięgowy/supermenadżer poszukiwany

Centrum Usług Wspólnych, to nowa jednostka budżetowa, powołanie do życia, której radni klepnęli podczas lutowej sesji. CUW będzie prowadził obsługę administracyjną, finansową i organizacyjną wszystkich szkół miejskich, przedszkoli, a także, żłobaka, straży miejskiej i Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. CUW zacznie działać od 1 maja. Na razie prezydent miasta ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora CUW.

Biorąc pod uwagę zakres obowiązków, przyszły dyrektor CUW powinien być super menedżerem. Powinien (powinna) mieć też duże doświadczenie, odpowiednią znajomością finansów publicznych oraz umiejętność współpracy z dyrektorami obsługiwanych jednostek. O wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu w zakresie finansów publicznych, rachunkowości i podatkach, nie warto już nawet wspominać. Liczba i wielkość obsługiwanych podmiotów wskazuje, że CUW będzie operowało finansami sięgającymi ok. 70 mln zł.

Ogłoszenie o naborze prezydent podpisał 8 marca. Termin składania ofert wyznaczono na 22 marca. Czasu mało, co wskazuje, że znalezienie supermenadżera i superksięgowego w jednym nie będzie wcale trudne.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook