Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Świąteczne śniadanie dla potrzebujących: Deko Smaku dzieli się ciepłem i posiłkami

W kolejnym roku, podczas Świąt Wielkanocnych, firma Deko Smaku z Tomaszowa Mazowieckiego zorganizowała świąteczne śniadanie dla potrzebujących, samotnych i bezdomnych. Stoły ustawione w parku Tuwimów przykryto białymi obrusami i zaserwowano różnorodne potrawy, takie jak gorący barszcz z kiełbaską, jajka na twardo, sałatki, śledzie i ciasta. Rodzina Dębców, właściciele firmy, co roku dzieli się posiłkami z potrzebującymi, kontynuując swoją tradycję gościnności i hojności.

Spotkanie rozpoczęła Anna Dębiec, składając zebranym serdeczne życzenia, a następnie modlitwę odmówił ksiądz Leszek Skwarka. Duchowny poświęcił potrawy i zaprosił wszystkich do wspólnej modlitwy przy wielkanocnym stole. W stronę rodziny Dębców kierowane były słowa wdzięczności za ich zaangażowanie i ofiarność wobec najbardziej potrzebujących.

Inicjatywa Deko Smaku jest pięknym przykładem zaangażowania społecznego i troski o drugiego człowieka, szczególnie w okresie świąt. Dzięki ich działaniom, wielu osobom zapewniono nie tylko ciepły posiłek, ale także chwilę wspólnoty i wsparcia. Warto docenić takie inicjatywy, które niosą ze sobą odrobinę radości i nadziei w trudnych sytuacjach życiowych.

Firma Deko Smaku i rodzina Anny i Cezarego Dębców udowadniają, że wartość dzielenia się posiłkiem i sercem jest niezmiennie ważna, zwłaszcza w czasie świąt. Ich gest gościnności i hojności stanowi wzór do naśladowania i inspiruje innych do podobnych działań na rzecz osób potrzebujących.

Galeria zdjęć TUTAJ

 

Agnieszka Podwysocka
Format3A

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook