Kalendarz gminy Budziszewice

Nadchodzących wydarzeń: 0
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 8 [film, zdjęcia]

W piątek, 8 listopada w Szkole Podstawowej nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości.

Akademie otworzyła dyrektor szkoły Justyna Kubiak, wprowadzając uczniów, rodziców w świętowanie słowami „11 listopada to dzień, w którym musimy dziś podziękować Polsce”. 

Zebrani razem zaśpiewali hymn, a każdy miał na piersi symbol biało-czerwonej.

Uczniowie klas od 4 do 7 zaprezentowali program w którego składzie znalazły się patriotyczne wiersze, pieśni a nawet widowiskowy taniec z flagami które pozwoliły  zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość.

Na zakończenie dyrektor szkoły podziękowała uczniom za występ oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości. Małgorzacie Kapce – za scenariusz i reżyserię, Beacie Śliwińskiej – za wybór piosenek i przygotowanie śpiewających, Katarzynie Duczyńskiej – za przygotowanie prezentacji, Natalii Kruk – za nagłośnienie, Monice Nowak – za dekorację, Izabeli Jakuszenkow – za taniec z flagami.

Podczas uroczystości gościł Krzysztof Kuchta – przewodniczący Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook