Kalendarz gminy Inowłódz

Nadchodzących wydarzeń: 0
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Targi pracy w powiecie tomaszowskim: promocja lokalnych szkół, instytucji oraz firm

W piątek, 22 marca 2024 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się VI Tomaszowskie Targi Pracy i Edukacji. Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim oraz Ochotnicze Hufce Pracy byli współorganizatorami wydarzenia, które cieszyło się zaszczytem objęcia honorowym patronatem przez Grzegorza Schreibera, Marszałka Województwa Łódzkiego, oraz Marcina Witko, Prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Podczas Targów zorganizowano konkurs na najlepsze stoisko, a w kategorii szkół ponadpodstawowych zwycięzcą okazało się stoisko Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3. Nagrodę o wartości 2500 złotych, ufundowaną przez Mariusza Węgrzynowskiego, dyrektor Katarzynie Banaszczak wręczył osobiście.

Targi pracy w powiecie tomaszowskim stanowią doskonałą okazję do spotkania pracodawców i potencjalnych pracowników, a także do promocji lokalnych szkół i instytucji edukacyjnych oraz firm. Dzięki zaangażowaniu wielu partnerów Targi przekształciły się w inspirujące wydarzenie, które sprzyja rozwojowi zawodowemu uczestników.

Wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem społeczności lokalnej, co świadczy o potrzebie takich inicjatyw. VI Tomaszowskie Targi Pracy i Edukacji przyczyniają się do budowania mostów między edukacją a rynkiem pracy oraz do kreowania pozytywnego wizerunku regionu jako miejsca sprzyjającego rozwojowi zawodowemu i osobistemu.

Galeria zdjęć TUTAJ

Agnieszka Podwysocka
Format3A

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook