Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

TCZ – doposażenie oddziału zakaźnego. Zrzutka.pl

Nie trzeba nikomu z nas wyjaśniać jaka sytuacja ma miejsce u nas w Polsce jak i na całym świecie. We wtorek 17 marca przyjrzałem się zbiórką prowadzonym na tym portalu i dostrzegłem, że jeszcze nikt nie zbiera (bynajmniej tutaj), na potrzeby jakiegokolwiek szpitala. Tomaszowskie Centrum Zdrowia, nie każdemu z nas kojarzy się optymistycznie. Wiemy jednak, że to właśnie lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, personel biurowy i inne osoby pracujące w TCZ stoją DZIŚ w pierwszej linii walki z koronawirusem. Po kontakcie z oddziałem zakaźnym tomaszowskiego szpitala poinformowano mnie, że brakuje masek jednorazowych, kombinezonów bawełnianych oraz gogli i przyłbic ochronnych taka sama sytuacja jest na oddziale przyjęć.

Potrzeby nie są aż tak ogromne jak mogło by się wydawać. Mają zapas rękawiczek oraz leków. Ale to właśnie MY, możemy wspomóc ich pracę.

Wydaje mi się, że posty solidarności, które wiele osób kieruje na portalach społecznościowych w kierunku personelu medycznego w naszym kraju mogą zamienić się w prawdziwy czyn. Solidarność między ludzka jest przeogromna, potrafimy zbierać miliony aby ratować jedno istnieje ludzkie, pracować godzinami aby wydobyć górników uwięzionych w zasypanej kopalni. Dziś sprawmy, że TOMASZOWSKA solidarność sprawi, że będziemy lepiej przygotowani do walki z koronawirusem a przede wszystkim pokażemy załodze TCZ, że o nich pamiętamy – wspomagając ich realnie.

Od dziś mamy 14 dni na zebranie wyznaczonej kwoty, do dzieła!!!

Wiemy już, że na dzień dzisiejszy wiele hurtowni, szwalni, itp., przekazuje nieodpłatnie materiały higieniczne na potrzeby naszego TCZ jak i innych placówek.

Organizatorem zrzutki jest grupa przyjaciół na co dzień nie mająca nic wspólnego z TCZ oraz medycyną. Korzystamy z wolnego czasu (pracujemy przy obsłudze technicznej koncertów, eventów, itp.).

Rozliczenie zbiórki, faktury zakupu, paragony będą dostępne po dokonaniu zakupów oraz w siedzibie TCZ, gdzie po skończonej akcji przedłożymy sprawozdanie z przekazanych darów oraz w/w potwierdzenia dokonania zakupów.

Link do zrzutki

https://zrzutka.pl/szrrxy?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR115DMMwTejl1AXC4i-429dNAl73wz_9ryOqZLwxSmAC4jOGihIUTmgs1A

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook