Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie prezydenta z mieszkańcami [filmy, zdjęcia]

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego zaprosił na godz. 18.00 w poniedziałek 29 stycznia mieszkańców miasta. Spotkanie miało miejsce w Katolickiej Szkole przy ul. Warszawskiej 95/97.

Prezydent Marcin Witko spotyka się z mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego, jest to doskonała okazja do rozmowy o potrzebach i pomysłach tomaszowian związanych z funkcjonowaniem miasta. Obok prezydenta, w spotkaniach uczestniczą także dyrektorzy i przedstawiciele wydziałów urzędu miasta, spółek komunalnych, radni miejscy i powiatowi.

Na wstępie prezydent rozdał nowe rozkłady jazdy miejskich autobusów i zaproponował wnoszenie korekt do obecnego na sali Jakuba Zięby kierownika Działu Komunikacji i Targowisk Miejskich. Prezydent zapowiedział, że zmiany zostaną wdrożone tuż po feriach.

Lubię tego typu spotkania. Mają odpowiednią temperaturę i bardzo dobrze. Może brakowało takiej uporządkowanej dyskusji. Padło wiele wniosków, postulatów. Jeżeli są emocje to znaczy, że jest dobrze. Jeżeli jest tyle postulatów to znaczy, że jest wiele do zrobienia i o to chodzi, aby tak te spotkania wyglądały. Mam świadomość, że teren na którym mieszkam przez wiele lat nie był dofinansowany i stąd te problemy – mówi o spotkaniu jedna z mieszkanek Tomaszowa

Na poniedziałkowe trzygodzinne spotkanie przybyło blisko sześćdziesięcioro tomaszowian, poniżej prezentujemy pytania mieszkańców do prezydenta.

Więcej filmów ze spotkania i pytań mieszkańców do prezydenta wkrótce.

 

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook