Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tomaszów Mazowiecki zaprasza – integracja rodzin wielodzietnych na najwyższym poziomie

W Tomaszowie Mazowieckim, malowniczym mieście położonym w centralnej Polsce, w dniach 31 maja – 2 czerwca 2024 r., odbędzie się niezwykłe wydarzenie – Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin. Pod hasłem „Miłość, szczęście, bezpieczeństwo – rodzina Tomaszów Mazowiecki 2024”, spotkanie to ma na celu integrację i wymianę doświadczeń pomiędzy rodzinami wielodzietnymi oraz promowanie przyjaznego środowiska dla rodzin w mieście.

Inicjatywa ta jest wynikiem porozumienia między miastem a Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, które zostało 29 stycznia oficjalnie podpisane przez prezydenta Marcina Witko oraz prezesa zarządu ZDR Radosława Waszkiewicza. Obie strony wyraziły swoje zaangażowanie w organizację tego ważnego wydarzenia, które przyciągnie uwagę nie tylko mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, ale również osób z całego kraju.

Prezydent Marcin Witko podkreślił, że zjazd ten ma na celu nie tylko dzielenie się doświadczeniami, ale także naukę od innych rodzin. Jest to doskonała okazja do spotkania i wymiany poglądów na temat wychowywania wielodzietnych rodzin, które często borykają się z unikalnymi wyzwaniami i potrzebami. Tomaszów Mazowiecki staje się tym samym miejscem, gdzie rodziny wielodzietne będą mogły znaleźć wsparcie, zrozumienie oraz inspirację do dalszego rozwoju.

Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” ma za zadanie pokazywać twórcom prawa, jak również wszystkim osobom odpowiedzialnym za kształtowanie otoczenia społecznego i gospodarczego, że rodziny wielodzietne mają swoją specyficzną dynamikę i potrzeby. Poprzez organizację takiego zjazdu, ZDR chce podkreślić ważność tych rodzin dla społeczeństwa i zwrócić uwagę na ich potrzeby.

Tomaszów Mazowiecki, jako miasto przyjazne rodzinom, jest idealnym miejscem do organizacji takiego wydarzenia. Liczne atrakcje turystyczne, piękne parki, placówki edukacyjne oraz infrastruktura przyjazna dzieciom sprawiają, że to miejsce jest idealnym tłem dla spotkania rodzin. Miasto jest dumne, że może być gospodarzem Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin i w pełni angażuje się w jego organizację.

Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin będzie nie tylko okazją do budowania silniejszych więzi między rodzinami wielodzietnymi, ale także do promowania Tomaszowa Mazowieckiego jako miasta przyjaznego dla rodzin. To wydarzenie stanie się inspiracją dla innych miast, aby również tworzyły odpowiednie warunki dla rozwoju i wsparcia rodzin wielodzietnych.

Wszystkie rodziny zainteresowane udziałem w zjeździe już teraz mogą zapisać się i przygotować się na niezapomniane trzy dni pełne emocji, inspiracji i wzajemnej wymiany doświadczeń. Tomaszów Mazowiecki czeka na wszystkich z otwartymi ramionami, gotowy do przyjęcia rodziny z całej Polski i stworzenia wyjątkowej atmosfery podczas Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin.

Przy podpisaniu umowy, wśród zaproszonych gości, obecni byli również Krzysztof i Aleksandra Dziubałtowscy z dziećmi Agatą, Zosią, Martą, Kingą, Hanią, Filipem i Kubą, jedna z tomaszowskich dużych rodzin.

Galeria zdjęć TUTAJ

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook