Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«wrzesień 2022 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tomaszów Mazowiecki. Została zakończona termomodernizacja filii Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Farbiarskiej.

Powiat Tomaszowski informuje, że została zakończona realizacja projektu pn.: „Termomodernizacja filii Domu Pomocy Społecznej Nr 1 przy ulicy Farbiarskiej 27/29 w Tomaszowie Mazowieckim”, który uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Cel projektu: poprawa efektywności energetycznej poprzez głęboką modernizację energetyczną filii budynku Domu Pomocy Społecznej Nr 1 przy ulicy Farbiarskiej 27/29 w Tomaszowie Mazowieckim.

Inwestycja polegała na głębokiej modernizacji energetycznej filii budynku Domu Pomocy Społecznej Nr 1 poprzez:
– docieplenie ścian zewnętrznych
– docieplenie stropodachu
– docieplenie stropu ostatniej kondygnacji
– wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
– wykonanie prac towarzyszących, w tym: wymiana obróbek blacharskich, orynnowania, instalacji odgromowej; naprawa, remont elementów zewnętrznych budynku
– modernizację systemu grzewczego, w tym: wymiana źródła ciepła i podłączenie do lokalnej sieci ciepłowniczej
– remont instalacji ciepłej wody użytkowej
– remont instalacji wodociągowej
– wykonanie instalacji solarnej.

Termomodernizacja budynku przyczynia się do ograniczenia strat ciepła poprzez zmniejszenie poboru energii cieplnej, a tym samym do ograniczenia emisji szkodliwych gazów i pyłów do atmosfery, co wpłynie pozytywnie na stan środowiska naturalnego. Realizacja projektu spowoduje zmniejszenie kosztów utrzymania obiektu. Projekt przyczynia się do podniesienia standardu oraz komfortu użytkowania budynku oraz zmniejszenia uciążliwości związanej z negatywnym oddziaływaniem na środowisko.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook