Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Trzeci finał akcji „List do Świętego Mikołaja” [film, zdjęcia]

19 grudnia po raz trzeci zakończyła się akcja „DPS List do Świętego Mikołaja”. Akcja jest odpowiedzią na listy mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim w których zawarli swoje świąteczne marzenia o podarunkach jakie chcieliby dostać od św. Mikołaja.

Motorem akcji jest Kasia Rucińska – już po raz trzeci tomaszowianka, która za pomocą grupy facebookowej organizuje świąteczne paczki dla podopiecznych dps-u. Do akcji włączyli się m.in.: przedszkolaki, uczniowie, firmy oraz mieszkańcy nie tylko powiatu tomaszowskiego ale i całej Polski.

Z uwagi na cel projektu, którego głównymi założeniami są: walka z samotnością i wykluczeniem, zwrócenie uwagi na potrzeby placówek opiekuńczych, a przede wszystkim chęć budowania i dzielenia się tym, co dobre i piękne.

Niezwykle wzruszające listy z prośbą o ciepłe kapcie czy czekoladki poruszyły ludzkie serca, mające nadzieje pokrzepić ludzi, którzy z uwagi na swój stan zdrowia lub samotność, przebywają w placówkach opiekuńczych.  Akcja po raz trzeci zakończona sukcesem.

Na zdjęciach Katarzyna Rucińska – liderka akcji, Monika Olkiewicz – wicedyrektor DPS nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim,  Edyta Wella – pracownik socjalny DPS. 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook