Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«grudzień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Trzy pokolenia Rodziny Dębców zaangażowane w świąteczną wigilię dla potrzebujących

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Niestety, nie wszystkim jest on dany. Od wielu lat rodzina Państwa Dębców prowadząca Deko Smaku organizuje Wigilię dla osób ubogich, starszych, samotnych czy rodzin wielodzietnych.
 
Drugi już rok z rzędu wigilia przybrała inna formę. Rodzina Dębców rozdaje świąteczne paczki.
24 grudnia w samo południe właściciele i pracownicy firmy Deko Smaku przygotowali 250 paczek by rozdać ubogim i potrzebującym. Każdy kto ustawił się w kolejce przy sklepie na ul. Wschodniej w Tomaszowie Mazowieckim taką otrzymał. Jej zawartość to przygotowany śledzik, kapusta z grochem, polędwica, pierogi i ciasto.
 
Przed sklepem na ul. Wschodniej ustawiła się długa kolejka, Anna Dębiec złożyła wszystkim świąteczne życzenia i rozpoczęto wydawanie paczek. Kiedy paczek zaczęło brakować właściciel firmy Cezary Dębiec podjął decyzję przygotowania kolejnych paczek. Pracownicy sklepu zaczęli pakować dania które jeszcze przed chwilą można było kupić, a wszystko po to by nikt nie odszedł z pustymi rękami.
 
W tym roku już trzy pokolenia Rodziny Dębców zaangażowały się w pomoc najuboższym. 5 letni Franek Dębiec po raz pierwszy wziął czynny udział w akcji, pomagał rodzicom i dziadkom w wydawaniu paczek.    
 
Akcja bardzo szlachetna, chodzi nie tylko o przekazanie potrzebującym konkretnej pomocy w postaci paczki, ale także o to, aby obdarowani poczuli, że są otoczeni troską i że ktoś o nich pamięta.
 
Dziękuję, że mogę odebrać paczkę z żywnością, która sprawia, że święta są nieco bardziej radosne i obfitujące w to, czego na co dzień tak bardzo mi brakuje – przyznaje starsza kobieta, która do kolejki po paczkę ustawiła się już o godz. 11.
 
 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook