Kalendarz gminy Rzeczyca

Nadchodzących wydarzeń: 0
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

TTBS wybuduje 83 mieszkania w centrum miasta

Na przełomie 2018 i 2019 roku Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego rozpocznie budowę 83 mieszkań w ramach projektu Mieszkanie TM Plus. Będą to lokale na wynajem z opcją dojścia do własności już po 10 latach.

Projekt Mieszkanie TM Plus powstał na bazie wyników ankiet, które wpłynęły do Urzędu Miasta. W pierwszym etapie inwestycji, przy ul. Barlickiego 18/22 powstaną 83 mieszkania na wynajem z opcją dojścia do własności już po 10 latach. Będą to lokale jednopokojowe, dwupokojowe i trzypokojowe. Dodatkowo powstaną miejsca postojowe zlokalizowane w garażu na poziomie 0.

Aby wziąć udział w projekcie, osoby zainteresowane zostały zobligowane do wpłaty minimum 35 tys. zł w ramach zaliczki na partycypację. Pozostałą kwotę niezbędną do wykupu mieszkania na własność będą mogły wpłacić po 10 latach. – Kilka mieszkań jest jeszcze wolnych, dlatego zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą – mówi Maria Chilińska, prezes zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. – Aktualnie ponad 70 osób dokonało już wpłaty zaliczki na partycypację – dodaje.

Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki w sierpniu uzyskała pozwolenie na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych realizowanych w ramach pierwszego etapu projektu. TTBS otrzymał już w formie aportu nieruchomość, na której będzie realizowana inwestycja wraz z projektem technicznym i uzyskanym pozwoleniem na budowę. Obecnie spółka prowadzi rozmowy z bankiem w sprawie kredytu, który zaciągnie na realizację projektu.  

Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na wyłonienie inspektorów nadzoru inwestorskiego, a po uzyskaniu promesy kredytowej przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji. Prace powinny ruszyć na przełomie roku i potrwają około 20 miesięcy.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook