Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Uroczyste pożegnanie Wójta Franciszka Szmigla z pracownikami

W dniu 25 kwietnia w holu Urzędu Gminy, Franciszek Szmigiel – Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki spotkał się z pracownikami: Urzędu Gminy, Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Tomaszów Mazowiecki, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Zakładu Komunalnego, Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół.

Po 13 latach pełnienia funkcji Wójta Gminy i 30 latach pracy społecznej i zawodowej na rzecz samorządu, przyszedł czas na podziękowania za wieloletnią współpracę. W imieniu zgromadzonych pracowników życzenia i kwiaty złożyli: Sławomir Bernacki – Z-ca Wójta gminy i jednocześnie Wójt elekt, Przemysław Sepkowski – Sekretarz gminy oraz Aneta Maciążek – Skarbnik gminy.
Na spotkanie przybyli również  dyrektorzy szkół gminnych, a w ich imieniu i pracowników oświaty za wieloletnią pomoc i wsparcie dziękowała Iwona Woskowicz. 

Franciszek Szmigiel dziękując wszystkim za współpracę, podkreślił, że to co udało się osiągnąć przez te wszystkie lata to efekt dobrej współpracy samorządowców i choć czasem nie było łatwo, to udało się zrealizować wiele celów i zadań, dzięki którym gmina stała się atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, odpoczynku, rekreacji i inwestowania.

 

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook