Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«grudzień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

VIII Rodzinny Rajd Rowerowy im. rotmistrza Witolda Pileckiego za nami

Tegoroczna edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego odbyło się już po raz 8, a jego głównym celem była integracja uczestników z historią w tle. Tradycyjnie już rajd przyciągnął nie tylko miłośników rekreacji na dwóch kółkach, historii i postaci rotmistrza, ale całe rodziny, które niejednokrotnie uczestniczą w nim od pierwszej edycji. W tym roku w rajdzie wzięło udział ponad czterysta osób!

Link do Live z Rajdu

Rajd objęty był Patronatem Grzegorza Schreibera Marszałka Województwa Łódzkiego, Mariusza Węgrzynowskiego Starosty Tomaszowskiego, Waldemara Flajszera Łódzkiego Kuratora Oświaty a także Franciszka Szmigla Wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki. Wśród gości była Ewa Wendrowska radna sejmiku województwa łódzkiego.

Na starcie 12 czerwca przed budynkiem PCAS stanęło ponad 400 osób. Trasa oraz dystans były dostosowane do możliwości wszystkich uczestników, spośród których najmłodszy miał niespełna 1,5 roku, a najstarszy Jan Ciupa 85 la.

Po dojeździe na miejsce, na wszystkich czekał regeneracyjny posiłek.

Losowanie nagrody głównej, którą był rower, przypadło uczestnikowi rajdu. Otrzymał go Igor Wójciak uczeń I LO.

Koniec imprezy uświetnił występ Magdy Gosy- uczennicy II Liceum Ogólnokształcącego oraz Kai Zdonek.

Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie „eMDEk”, a współorganizatorami Powiatowe Centrum Animacji Społecznej i 25 Brygada Kawalerii Powietrznej.

Link do Galerii z Rajdu

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook