Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 0
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W Tomaszowie Mazowieckim powstaje nowy żłobek. Rekrutacja trwa!

W Tomaszowie Mazowieckim powstaje nowy żłobek, którego otwarcie planowane jest na 1 października 2020 roku. Będzie to nowoczesna placówka całkowicie dostosowana do potrzeb najmłodszych dzieci.

Żłobek który mieści się przy ul. Popiełuszki 2 będzie świadczył usługi opiekuńczo-wychowawcze i żywieniowe na rzecz dzieci – mieszkańców miasta. Placówka będzie dysponowała miejscami dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Ostateczna liczba przyjętych dzieci, w związku ze stanem pandemii, będzie wynikała z wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

Rekrutacja do nowej placówki już rozpoczęła się. Żłobek dysponuje 28 miejscami dzieci w wieku 1-3 lata. W niedzielę 16 sierpnia rodzice z pociechami podczas dnia otwartego mogli spotkać się z pracownikami żłobka i porozmawiać o szerokiej ofercie placówki.
 
Żłobek Kreatorek opiera się na wartościach pedagogiki Montessori. Zatem w placówce będą wykorzystywane metody wychowawcze właśnie tej znanej pedagog. Maria Montessori uważała, że w wychowaniu dziecka najważniejsze jest podążanie za dzieckiem i wspieranie tych jego umiejętności, które w sposób naturalny wykazuje.
Dlatego też Kreatorek kładzie nacisk na indywidualny i swobodny rozwój dziecka, nieograniczanie jego spontaniczności i twórczości. Wychowawca jest obserwatorem, który podąża za podopiecznym i w ten sposób ułatwia zaspokojenie jego potrzeb rozwojowych. Jeżeli uszanujemy odrębność dziecka, damy mu swobodny wybór, to maluch będzie uczył się sam z siebie. Nie można mu niczego narzucać. Dzięki temu dziecko rozwija się najbardziej harmonijnie.

Placówka jest częścią projektu zatytułowanego Centrum Kreatywnego Rozwoju, w którego skład wchodzą Żłobek Kreatorek, Przedszkole Sportowe, EventParty, Footgol Agency – agencja promująca małych sportowców oraz Minizoo Arka Noego.

Placówka oferuje również zajęcia dodatkowe po godzinach funkcjonowania żłobka, na które mogą zapisywać się wszystkie dzieci. Doskonałym pomysłem w ofercie jest również opieka wieczorowa.
 
Wszystkie szczegóły i plan zajęć już niebawem ukażą się na stronie internetowej żłobka. Właściciele placówki odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania pod nr tel. 500 618 576

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook