Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W Tomaszowie Mazowieckim powstaje nowy żłobek! Żłobek Kreatorek – najbardziej kreatywne i rodzinne miejsce w naszym mieście

W Tomaszowie Mazowieckim powstaje żłobek Kreatorek będzie mieścił się przy ulicy Popiełuszki 2 (teren parafii NSJ). Żłobek będzie składał się z dwóch małych grup dzieci (1-2, 2-3 lata). Kreatorek to mały kameralny obiekt z własnym parkingiem, placem zabaw, dwoma boiskami trawiastym i piaskowym z mini zoo z osiołkami i alpakami. Jest małe palenisko i altana dla rodzinnych urodzin i spotkań. Na terenie żłobka są alejki rekreacyjne gdzie rodzice mogą obserwować rozwój dziecka.

Opiekunowie i założyciele żłobka chcą skupiać się na rozwoju każdego dziecka poprzez aktywność ruchową i bezpieczne poznawanie świata. Jak mówią założyciele  – Naszym celem jest pobudzenie i utrzymanie chęci rozwoju i poznawania świata u każdego z naszych podopiecznych co niestety w obecnych czasach jest bardzo trudne poprzez natłok negatywnych informacji. My chcemy to zmienić dlatego w Kreatorku skupiamy się na całej rodzinie bowiem jaki rodzic takie dziecko.

Kreatorek jest jednym z filarów Centrum Kreatywnego Rozwoju w skład którego wchodzą Przedszkole sportowe czyli opieka sportowa w przypadku nagłego wyjazdu bądź spotkania EventParty organizacja urodzin dla dzieci oraz szkoleń dla rodziców. Nocna opieka nad dzieckiem w naszej placówce. Mini zoo Arka Noego z osiołkami i alpakami na czele.

Kreatorek organizuje dni otwarte 16.08.2020 r w godzinach 10-15 przy ulicy Popiełuszki 2 (wjazd na teren Kościoła) Dodatkowo kilka zdjęć obiektu.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook