Kalendarz gminy Lubochnia

Nadchodzących wydarzeń: 0
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wiarygodna szkoła

Wyróżnienie i certyfikat w Ogólnopolskim Programie Wiarygodna Szkoła otrzymała Szkoła Podstawowa w Łaznowie.

Szkoła przed przystąpieniem do Programu musiała spełnić określone warunki. Najważniejszym kryterium jest zdobycie co najmniej 5 skali staninowej, która jest powszechnie używana przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i komisje okręgowe, przeprowadzające zewnętrzne egzaminy w oświacie.

Szkoły muszą także spełnić określone standardy w obszarach bazy i zapewnianego bezpieczeństwa. W tym celu, w każdej szkole zostaje przeprowadzana dodatkowa weryfikacja właśnie tych obszarów.

Celem Projektu jest pomóc rodzicom przy wyborze odpowiedniej placówki dydaktycznej dla swoich dzieci. Projekt ma stać się drogowskazem polecającym te szkoły, które są godne zaufania i wyróżniają się na rynku edukacyjnym.


Wyróżnienie dla łaznowskiej szkoły kapituła programu przyznała za rok szkolny 2014/2015. Z naszych informacji wynika, że jest to jedyna szkoła w powiecie, która posiada wyróżnienie „Wiarygodna szkoła”. Nie oznacza to jednak, że inne szkoły są nie wiarygodne. Po prostu nie zgłaszały udziału w programie.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook