Kalendarz gminy Ujazd

Nadchodzących wydarzeń: 0
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wieczór Kobiet w Lubochni [filmy, zdjęcia]

Sobota 7 marca w Lubochni bez wątpienia należała do kobiet! W sali Gminnego Centrum Kultury w Lubochni odbył się Wieczór Kobiet. Na zaproszenie Wójta Gminy Lubochnia Piotra Majchrowskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pawła Bachury –  odpowiedziało 200 pań.

Sobotnią uroczystość rozpoczęła Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Lubochni – Justyna Łomża. Następnie życzenia Paniom złożyli Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym Rady Gminy, którzy w humorystyczny sposób przedstawili rolę i znaczenie kobiet w życiu każdego mężczyzny. Był to doskonały prolog do wszystkiego, co wydarzyło się później.

„W tym szczególnym dniu, w imieniu władz samorządowych Gminy Lubochnia, życzę Wam przede wszystkim, aby marzenia się spełniały. Dużo miłości, wielu przyjaciół, aby zawsze o Was pamiętali, a także dużo radości i uśmiechu, bo uśmiech na Waszych twarzach drogie Panie, jest dla mężczyzn najwspanialszą nagrodą. Za to dziś Wam dziękujemy!” – mówił wójt podczas otwarcia uroczystości. 

Na uroczystość zaproszono piotrkowską Kapelę „Spod Dębu”, w której na skrzypcach gra wszystkim w Lubochni dobrze znana Angelika Błaszczyk – Kociela. Kapela doskonale odnalazła wspólny język z widownią. Śpiewy połączyły wszystkie panie a i panowie chętnie włączyli się do wspólnej zabawy.

Panie i Panowie bawili się znakomicie. Nie zabrakło również okolicznościowego tortu oraz szampana – niespodzianki od Pana Wójta.

Tegoroczny Dzień Kobiet współorganizowało Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Lubochni.

Galeria zdjęć tutaj

Wieczór Kobiet

Opublikowany przez Format3A Sobota, 7 marca 2020

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook