Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«grudzień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wielkanocne śniadanie po raz kolejny ofiarowała bezdomnym i potrzebującym rodzina Dębców z Deko Smaku

W ostatnich dwóch latach osoby samotne, ubogie czy bezdomne nie mogły z powodu pandemii zasiadać do wielkanocnych śniadań organizowanych przez rodzinę Dębców. W tym roku wspólne śniadanie powróciło.

W Tomaszowie Mazowieckim wielkanocne śniadanie zorganizowali po raz kolejny właściciele Deko Smaku Anna i Cezary Dębcowie z synami Pawłem i Michałem ich rodzinami oraz pracownikami Deko Smaku. W parku przy ul. Wschodniej gdzie mieści się sklep rozstawiono stoły  przykryto je białymi obrusami, a wszystko po to by samotnym i potrzebującym stworzyć namiastkę świątecznej atmosfery. 

Dla wszystkich potrzebujących przygotowano gorący barszcz z kiełbasa i jajkiem, jajka, szynkę, sałatki, śledzie i ciasto.

16 kwietnia o godz. 12.00 Anna Dębiec złożyła przybyłym życzenia i zaprosiła w imieniu swojej rodziny i pracowników do skosztowania posiłku. Modlitwę poprowadził ks. Mariusz Turczyński z parafii NMP Królowej Polski.

Bardzo się cieszymy, że możemy w końcu zasiąść przy jednym stole. Taka była idea śniadań wielkanocnych, aby spotkać się z osobami potrzebującymi, osobami samotnymi. Cieszymy się, że po tym czasie pandemii możemy wrócić do spotkań w takiej formie – powiedziała Anna Dębiec.

Rodzina Dębców przygotowała posiłki dla 300 osób.

Agnieszka Podwysocka

Live tutaj

Galeria zdjęć tutaj

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook