Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Za nami Finał Akcji Dobroczynnych Tomaszowskich Szkół i Przedszkoli

Tegoroczne spotkanie opłatkowe środowisk oświatowych odbyło się na pl. Kościuszki i było otwarte dla wszystkich mieszkańców. Wydarzenie stało się okazją do podsumowania grudniowych akcji dobroczynnych prowadzonych m.in. w szkołach i przedszkolach.

W piątek, 19 stycznia pomimo zimowej pogody rozpaliliśmy raz jeszcze nasze serca. Publiczność wyjątkowymi występami oczarowali uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 oraz jak zwykle niezawodny chór miejski „Artis Gaudium”. Nie zabrakło miejsca na wspólną modlitwę, którą poprowadził ks. kan. Zygmunt Nitecki, proboszcz parafii pw. NMP Królowej Polski w Tomaszowie.

Prezydent Marcin Witko wręczył Annie i Cezaremu Dębcom, właścicielom firmy „Deko Smaku” statuetkę „Pannę na Niedźwiedziu” przyznawaną „przyjaciołom Tomaszowa Mazowieckiego”. Państwo Dębcowie otrzymali statuetkę jako wyraz uznania za ich charytatywne, społeczne działania na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Wydarzenie swoim Honorowym Patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. Partnerem wydarzenia było Województwo Łódzkie.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook