Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zakończenie roku szkolnego w SP 12

Kolejny rok szkolny zakończył się dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim bardzo pomyślnie. Na pewno w nieco innej odsłonie, ale zgodnie z wymogami sanitarnymi niezbędnymi do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym na terenie placówki.

Ze względu na wciąż obowiązujący stan epidemii i związane z tym ograniczenia sanitarne, nie odbyła się tradycyjna akademia. Wychowawcy rozdawali uczniom świadectwa na dziedzińcu szkolnym o wyznaczonej godzinie i w odpowiednich odstępach czasowych między poszczególnymi klasami. Jedynie absolwenci klas ósmych otrzymali swoje promocje podczas krótkiego pożegnania w sali gimnastycznej.

W tym dniu nauczyciele sprawowali dodatkowe dyżury mające na celu zapewnienie porządku i bezpieczeństwa podczas uroczystości jak i przed oraz po jej zakończeniu.

Wzorem lat ubiegłych wielu uczniów otrzymało nagrody książkowe za wybitne osiągnięcia w nauce i w sporcie, które ufundowała Rada Rodziców.

Tytuł „Ucznia Roku” przyznano Ninie Kociuckiej i Bartłomiejowi Gierczakowi, którzy osiągnęli ex aequo średnią ocen 5,83. Natomiast „Absolwentką Roku” została uczennica Wiktoria Bernacka ze średnią ocen 5.47.

Gratulujemy i wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów oraz udanego wypoczynku. Mamy nadzieję, że cali i zdrowi spotkamy się w nowym roku szkolnym.

Do widzenia. Do miłego zobaczenia!!!”

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook