Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zenona Cegiełka mieszkanka Brzustowa skończyła 100 lat

Dzień setnych urodzin to wyjątkowa chwila, której nie wielu może doświadczyć. Tą piękną rocznicę urodzin obchodziła Pani Zenona Cegiełka, mieszkanka Brzustowa, która urodziła się 3 października 1920 r.
w Tomaszowie Mazowieckim.

Swoje setne urodziny jubilatka świętowała w gronie rodziny, przyjaciół
i sąsiadów oraz zaproszonych gości.

W poniedziałek 5 października 2020r. jubilatkę odwiedzili: Wójt Gminy Bogdan Kącki, Radna Gminy Pani Mirosława Olas, sołtys Sołectwa Brzustów Pani Jadwiga Warczyk, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Lidia Jackow, nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzustowie
z Dyrektorką Panią Iwoną Gabryszewską na czele. W imieniu władz Gminy i jej mieszkańców złożyli najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz kolejnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu.
Najstarsza Mieszkanka Gminy Inowłódz wraz z życzeniami otrzymała bukiet kwiatów oraz kilka drobnych upominków.

W życzeniach przekazanych przez Wójta Pani Zenonie czytamy m.in.:

Przeżyć sto lat to mieć możliwość dalekiego spojrzenia w przeszłość, ale także docenienia wartości, jaką niesie z sobą każdy dzień.   W tym szczególnym dla Pani momencie życia, z okazji stulecia urodzin, prosimy przyjąć nasze  najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pogody ducha w nadchodzących latach.”

Pani Zenona Cegiełka to wspaniała osoba, która pomimo przeżytych 100 lat cieszy się zdrowiem i witalnością. Kondycji umysłowej mogły by jej pozazdrościć młodsze osoby. Warto nadmienić, że Pani Zenona była nauczycielką, która po wojnie przeprowadziła pierwszą rekrutację dzieci do szkoły w Węglewicach. Obecnie szkoła nosi nazwę Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza znajdującej się w powiecie wieruszowskim. Była także nauczycielką w szkole w Spale.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życzymy dużo zdrowia i miłości osób najbliższych.

Szanowna Jubilatko, życzymy Pani
wszelkiej życiowej pomyślności,
niech każda chwila będzie dla Pani
źródłem szczęścia i niech upływa
w spokoju i zdrowiu.

Tekst; Foto: E. Karwa

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook