Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«listopad 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Masz biegunkę? Poproś o urlop. ZUS uzupełnia

W budynku siedziby oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim przeprowadzany jest remont sanitariatów i pomieszczeń socjalnych. Pomieszczenia te nie były remontowane od chwili powstania budynku w latach 90-ych ubiegłego wieku. Klienci sygnalizowali nam że istnieje istotna różnica między toaletami znajdującymi się w starymi nowym skrzydle budynku
i że jest ich za mało. Po przeprowadzonym remoncie zwiększy się nie tylko liczba kabin ale także pomieszczenia zostaną przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Powstanie pomieszczenie dla matek/ojców z dzieckiem oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników Zakładu.

Staramy się by remont był jak najmniej uciążliwy dla klientów oraz pracowników, dlatego prace rozbiórkowe zgodnie z zawartą umową, były wykonywane po godzinie 15:00 oraz w dni wolne od pracy. Nie zawsze jednak da się uniknąć hałasu i za takie incydenty przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość, ponieważ nasze działania podjęte są w we wspólnym interesie klientów i pracowników Zakładu.

Zakończenie prac planowane jest na połowę grudnia i wtedy też po sporządzeniu kosztorysu powykonawczego znany będzie koszt podjętych prac.

Wykonawca zadania został wyłoniony w ramach przetargu i jest nim firma SUMPTUS Regina Biegun Tomaszów Maz.

Monika Kiełczyńska

regionalny rzecznik prasowy ZUS

woj. łódzkiego

***

To rada dla pracowników tomaszowskiego oddziału ZUS. Od października trwa tam bowiem remont pionu sanitarnego. W starszej części budynku przy ul. Mościckiego remontowane są wszystkie toalety, które zostaną przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Remont potrwa do połowy grudnia. 

Ekipy remontowe pracują po 15.00 i w soboty. Rzecz w tym, że roboty remontowo-budowlane wykonywane są też w godzinach pracy ZUS. Urzędnicy i urzędniczki, których biura sąsiadują z remontowanymi pomieszczeniami przez niemal cały czas pracy narażeni są na towarzyszące robotom odgłosy. Szczególnie dotkliwe jest kucie i wiercenie. Również klienci ZUS miewają problem z komunikacją, gdy muszą załatwić tu jakąś sprawę.

Urzędniczki przepraszają cierpliwie za niedogodności, ale to przecież nie ich wina, że ktoś w ten sposób zaplanował robotę.

Dodatkową uciążliwością jest korzystanie z toalet. Duża ich część jest obecnie wyłączona z użytkowania. Tytuł artykułu pozostaje bardzo aktualny.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook