Kalendarz gminy Rokiciny

Nadchodzących wydarzeń: 0
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

170 paczek ofiarowali uczestnicy II zlotu Nocnej Jazdy i Szlachetnej Paczki! [film, zdjęcia]

SZLACHETNA PACZKA, to charytatywna akcja, której głównym założeniem jest niesienie realnej pomocy najuboższym rodzinom. W tym roku szczytna inicjatywa ponownie zawita także do Tomaszowa Mazowieckiego.Celem akcji jest przekazanie potrzebującym rodzinom (ankietowanym wcześniej przez wolontariuszy) konkretnej pomocy – ubrań, środków czystości, kosmetyków, artykułów gospodarstwa domowego itp. – w postaci świątecznej paczki.

W sobotę 16 listopada otwarto bazę rodzin Szlachetnej Paczki, które czekają na pomoc. Dzięki wolontariuszom do internetowej bazy trafiają historie potrzebujących również z powiatu tomaszowskiego.

Po raz drugi już w Tomaszowie Mazowieckim odbył się tego dnia zlot ludzi, którym bliskie jest niesienie dobra innych. Współorganizatorami byli „Nocna Jazda bez celu po Tomaszowie Mazowieckim” oraz Szlachetna Paczka.

Od godz. 15, 16 listopada rozpoczęto zbiórkę darów. Parking przy ul. Farbiarskiej, wypełnił się samochodami, (i to jakimi),  każdy mógł przyjechać i przywieźć dar do paczki.  

Chętnych nie brakowało – mówi pomysłodawca zlotu Piotr Koziorowski.
Dziękuję wszystkim wspaniałym ludziom za pomoc, warto pomagać bo dobro wraca.

Organizatorzy zadbali o atrakcje. Zorganizowano pokaż ratownictwa strażackiego. Konkursy na najniższe auto, które przyniosło widzom najwięcej emocji. Autem, które jednogłośnie podobało się publiczności był Mercedes Di Amond. Podczas zlotu Tomaszowskie Klasyki przekazały pieniądze z licytacji koszulek.

Podczas zlotu nie zabrakło również słodkiego poczęstunku z gorącą kawą i herbatą.

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki Wam do naszej bazy dotarło tylko w sobotę 170 paczek z odzieżą, żywnością, artykułami chemicznymi, szkolnymi, zabawkami – mówi Anna Walczak  liderka Szlachetnej Paczki. – Dary zostały posegregowane i czekają u wolontariuszy na finał, który odbędzie się 7 i 8 grudnia w ZSP nr 1. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby ofiarować paczkę od siebie może ją przynieść właśnie na finał będziemy od 9 do 16 w hali Mechanika.

Młodzi ludzie, którzy zorganizowali wydarzenie są przykładem na to, że partnerstwo jest idealnym narzędziem w budowaniu społecznych relacji. Wspólne aktywne działanie w społecznym celu podwoiło ubiegłoroczny sukces.

Organizatorzy dziękują firmom i instytucjom:
Grabex
Armot team
Auto szrot szpila
Decor chrom
Osp TomaszówMazowiecki
Osp Ludwikow
Radio fama
Format 3A
TIT
Piotruś Pan remonty i wykończenia
Tomaszowskie Klasyki
TMR
BMW Club Tomaszów
Ujdzie
Grzybek Polo Disco
Wiking team
Kumart
M3Media
Qmed
Wypozyczalnia samochodow ST RENTCARS
Wanda Rybak
Mariusz Goździk
Pracownicy firmy Trans Szpil
Parafia Nowy Glinnik
TMR Tomaszów Mazowiecki Racing
Łodzkie Maluchy

Podziękowania za pomoc w realizacji wydarzenia
Daniel Krakowiak
Wiktoria Wawrzyniak
Michal Bednarek
Angelika Bednarek
Adam Wach
Martyna Mirzejewska
Kamil Michalak
Wolontariusze szlachetnej paczki

Zlot otwarty Nocna Jazda i Szlachetna Paczka

Opublikowany przez Format3A Sobota, 16 listopada 2019

Najniższe auto

Opublikowany przez Format3A Sobota, 16 listopada 2019

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook