Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«październik 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

25 lat Tomaszowskiego Stowarzyszenia Amazonek

16 września Tomaszowskie Stowarzyszenie Amazonek świętowało jubileusz 25-lecia. Obchody połączono z XIX Spartakiadą Amazonek zrzeszonych w stowarzyszeniach z terenu województwa łódzkiego. W zawodach wzięły udział zawodniczki z jedenastu klubów.

Trzy pierwsze miejsca uhonorowano dyplomami , pucharami i medalami. Wszystkie Amazonki-zawodniczki obdarowano upominkami i pamiątkami związanymi z regionem tomaszowskim.
Spartakiadę honorowym patronatem objęli: Marszałek Województwa Łódzkiego, Starosta Powiatu Tomaszowskiego i Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

W części spotkania poświęconej 25-leciu uhonorowano wyróżniające się aktywnością Amazonki oraz wspierające działalność stowarzyszenia osoby prywatne i przedstawicieli różnych instytucji.
Prezeska Elżbieta Gałek otrzymała z rąk Prezeski Łódzkiej Unii Amazonek – Ewy Maciejewskiej Kryształowy Łuk Amazonek, który jest wysokim odznaczeniem Federacji Stowarzyszeń Amazonek za wybitne osiągnięcia i działalność na rzecz kobiet dotkniętych nowotworem piersi.

Jubileuszową uroczystość Amazonek uświetnił tomaszowski zespół PRO-DOMO.

Stowarzyszenie od 25 lat wspiera i skupia kobiety, które pokonały nowotwór piersi i dziś dzielą się wiarą, siłą i nadzieją z innymi. Jest jednym z najprężniej działających klubów w naszym regionie. Od początku istnienia przeszło  przez niego wiele kobiet, które dotknął rak piersi, a jego działalność na stałe wpisała się w życie Tomaszowa Mazowieckiego.

Podczas jubileuszowego spotkania nie zabrakło życzeń, kwiatów i upominków, ale też wielu ciepłych i serdecznych słów uznania dla członkiń Stowarzyszenia.

Galeria zdjęć TUTAJ

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook