Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

25 miejsce w Polsce dla Gminy Żelechlinek

8 października 2018 roku, w Warszawie, ogłoszono wyniki rankingu „Rzeczypospolitej”. W tym roku ocenianych było około 50 różnych wskaźników, które badane były na podstawie sprawozdań udostępnianych przez Ministerstwo Finansów oraz ankiet wypełnianych przez gminy. 

Gmina Żelechlinek zajęła w nim 25 wynik wśród wszystkich gmin wiejskich! To kolejne wyróżnienie dla Żelechlinka w tym roku! To świadczy o jakości pracy zarówno wójta gminy, Rady Gminy ustępującej kadencji, jak i wszystkich pracowników urzędu. To sukces samorządowców pracujących dla dobra mieszkańców oraz organizacji działających na terenie, wspomagających nas w realizacji celów.
Należy podkreślić, że jest to ranking prestiżowego dziennika, który organizowany jest od 14 lat, a w kapitule zasiadają ludzie znający problematykę samorządów, ich realia oraz zagrożenia budżetu. Wśród nich są m.in. takie nazwiska jak:
– Jerzy Buzek – były premier RP, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego,
– Teresa Czerwińska – Minister Finansów,
– Andrzej Porawski – Dyrektor Biura Związku Miast Polskich,
– Paweł Tomczak – Dyrektor Biura Związku Gmin Wiejskich RP,
– Jerzy Stępień – były Prezes Trybunału Konstytucyjnego,
– Adam Hamryszczak – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju.
Wcześniej Gmina Żelechlinek dostała certyfikat, za pozyskanie najwięcej funduszy z UE, a Skarbnik Gminy tytuł Skarbnik Samorządu 2018 i I miejsce wśród gmin do 5 tys. mieszkańców.

Źródło: rankingsamorzadow.pl

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook