Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Myślałam(łem), że ten problem dotyczy tylko mnie i mojego dziecka/ (moich) dzieci… Wstydziłam/łem się o tym mówić… Okazało się jednak, że problem ten dotyczy aż 1 000 000 dzieci w Polsce.

Rodzice dzieci, które latami nie otrzymują alimentów spotkali się zupełnie przypadkowo w Internecie, szukając informacji i odpowiedzi na pytanie: co jeszcze mogę zrobić, by jako przedstawiciel ustawowy (adwokat) mojego dziecka, zapewnić mu skuteczne wykonanie prawomocnego wyroku sądu zasądzającego mojemu dziecku alimenty. Alimenty należne mu od drugiego rodzica, który nie wychowuje go (w większości przypadków) i nie łoży dobrowolnie na jego utrzymanie. Wkurzone matki zorganizowały się i założyły Stowarzyszenie Alimenty to nie Prezenty. Jego pomysłodawczynią jest mecenas Danuta Wawrowska, członkini honorowa, właścicielka kancelarii prawniczej, prezeska Stowarzyszenia Kobiecy Słupsk, regionalna pełnomocniczka Stowarzyszenia Kongres Kobiet w Słupsku.

Problem nie płacenia alimentów dotyczy też setek dzieci w Tomaszowie i powiecie tomaszowskim. Mecenas Danuta Wawrowska, będąc jednocześnie ekspertką Kongresu Kobiet zgodziła się na naszych łamach zapoznawać czytelniczki i czytelników portalu FORMAT3A z tematyką dotyczącą niealimentacji, praw dzieci, bieżącymi pracami nad zmianami i modyfikacją prawa w zakresie wprowadzenia tabeli alimentacyjnej.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook