Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 5
«Kwiecień 2019 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Do egazminu maturalnego pozostało

2019-05-06 07:50:00

Reklama

Sonda

Czy odwiert geotermalny na Błoniach wpłynie na stan Niebieskich Źródeł

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

8 kwietnia tomaszowskie szkoły i przedszkola będą strajkować!

Dziś, 25 kwietnia odbyło się referendum w tomaszowskich szkołach, w który nauczyciele opowiedzieli się za strajkiem.
Antoni Węgliński, prezes oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Tomaszowie przekazał, że nauczyciele ze wszystkich placówek zagłosowali za przystąpieniem do strajku.

Urząd Miasta potwierdza, że wszystkie szkoły i przedszkola będące pod jego nadzorem opowiedziały się, za przystąpieniem do ogólnopolskiego strajku w dniu 8 kwietnia.
Wszystkie szkoły w referendach opowiedziały się za strajkiem – informuje Joanna Budny rzeczniczka UM– nadal jednak czekamy na informacje ilu konkretnie nauczycieli będzie protestować – takie informacje muszą do nas trafić na 5 dni przed planowanym strajkiem – jesteśmy w stałym kontakcie z dyrektorami poszczególnych placówek. Na razie nie mamy sygnałów by egzaminy były zagrożone. Jeżeli dojdzie do problemów w tym zakresie będziemy opierali swoje działania o znowelizowane rozporządzenie dot. przeprowadzenia egzaminów. Tworzymy bazę nauczycieli, którzy będą mogli przeprowadzić egzamin. Jeżeli zajdzie taka konieczność również prezydent i wiceprezydent zgłosili gotowość do przeprowadzenia egzaminu.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook