Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

8 kwietnia tomaszowskie szkoły i przedszkola będą strajkować!

Dziś, 25 kwietnia odbyło się referendum w tomaszowskich szkołach, w który nauczyciele opowiedzieli się za strajkiem.
Antoni Węgliński, prezes oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Tomaszowie przekazał, że nauczyciele ze wszystkich placówek zagłosowali za przystąpieniem do strajku.

Urząd Miasta potwierdza, że wszystkie szkoły i przedszkola będące pod jego nadzorem opowiedziały się, za przystąpieniem do ogólnopolskiego strajku w dniu 8 kwietnia.
Wszystkie szkoły w referendach opowiedziały się za strajkiem – informuje Joanna Budny rzeczniczka UM– nadal jednak czekamy na informacje ilu konkretnie nauczycieli będzie protestować – takie informacje muszą do nas trafić na 5 dni przed planowanym strajkiem – jesteśmy w stałym kontakcie z dyrektorami poszczególnych placówek. Na razie nie mamy sygnałów by egzaminy były zagrożone. Jeżeli dojdzie do problemów w tym zakresie będziemy opierali swoje działania o znowelizowane rozporządzenie dot. przeprowadzenia egzaminów. Tworzymy bazę nauczycieli, którzy będą mogli przeprowadzić egzamin. Jeżeli zajdzie taka konieczność również prezydent i wiceprezydent zgłosili gotowość do przeprowadzenia egzaminu.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook