Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«listopad 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ach co to był za Dzień Kobiet…. Artystyczna uroczystość w Rzeczycy.

Ten wieczór był wyjątkowy!. Już na wejściu do hali sportowej, na gościnie czekał wójt gminy Rzeczyca Marek Kaźmierczyk. Ubrany we frak w białych rękawiczkach witał Panie, dziękując im za przyjęcie jego zaproszenia. Dalej już było mniej oficjalnie i bardzo wesoło. Tego wieczoru, 10 marca, Panie przybyły tłumnie, przeczuwając, że ten wieczór będzie naprawdę szczególny i się nie pomyliły.

Z każdą chwilą trwania Dnia Kobiet było coraz bardziej wesoło. Wójt, który okazał się całym kreatorem tego wieczoru, rozpoczął go arią operetkową. Jak sam mówił aria optymistyczna, wesoła z nutką o zabarwieniu miłosnym. Do arii Stanisława Moniuszki Straszny Dwór. Ten zegar stary, przygrywała Orkiestra Dęta Rzeczyca z solistą Markiem Kaźmierczykiem. Po takim występie na scenę krokiem tanecznym wskoczyła formacja Boys from Rzeczyca, w składzie której można było dopatrzyć się wójta gminy, dyrektora GOK, sołtysów, radnych, biznesmenów, rolników a to wszytko po to by ten wieczór dla Pań był nie tylko miły ale i zaskakujący i zabawny. Artyści przy gorącym aplauzie Pań, wykonali przyśpiewki wiejskie, cover My Słowianie,  W moim ogródeczku. Najwięcej oklasków zebrał Arkadiusz Mejer wcielając się w rolę Sławomira z hitem Zakopane. To ta piosenka okazała się czarnym koniem imprezy a sam A-R-K-A-D-I-U-S-Z bisował, ku uciesze wszystkich zebranych, kilka razy i trzeba przyznać, był w tym bardzo dobry. Kabaret Wcięci Przypadkiem, który prowadził imprezę wraz z formacją Boys from Rzeczyca zaprezentowali skecz Przez życie, prezentując rozwój człowieka od kołyski po grób.

     
     
     
     
     
     
     
     
     

Na ten wieczór, przypadł kalendarzowy Dzień Mężczyzny, z tego tytułu Panie, pod przewodnictwem wicewójtowej Iwony Łuszcz-Krawczyk,  nie pozostały dłużne i przygotowały dla Panów niespodziankę. Zatańczyły do piosenki My Słowianie a w tym czasie Panowie mieli za zadnie ubijać masło, z wręczonych wcześniej w prezencie słoików ze śmietaną w środku. Występ tak bardzo przypadł Panom do gusty, że bis był nieunikniony. Jednak to nie wszystko co Panie przygotowały, po występie zaprezentowały skecz a na sam koniec zaprosiły wójta do odtańczenia tanga i może nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że tango zostało odtańczone w szpilkach przez wójta.

   

Po dwugodzinnych występach artystycznych przyszedł czas na życzenia i wręczenie symbolicznego tulipana, na koniec Panie zostały ugoszczone lampką szampana i słodką przekąską.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook